Zimní Vysočina Dotuha 2021

zveřejněno: 20.9.2020Zimní Vysočina 2021 skupiny DOTUHA

Ahoj všichni!

Čas Vysočiny se pomalu blíží a i když zatím nevíme jak se vyvrbí situace kolem nákazy Covid-19, musíme to rozjet i za cenu kdybychom to museli později zrušit! Proto vás, Ty, co by jste měli zájem se zájezdu zúčastnit, prosím o zpětnou vazbu (zprávu), zda by jste na Vysočinu jeli.

Zájezd se koná od pondělí 1.2.2021 do soboty 6.2.2021 do penzionu U Martina v Rokytně. Cena zájezdu ještě není stanovená, vzhledem ke zvýšení cen potravin předpokládám cenu odhadem na 3000 – 3200,-Kč na jednoho. Peníze zatím nebudu vybírat, až podle situace zda pojedeme nebo ne. V ceně je doprava busem z Vysokého Mýta a zpět, ubytování a polopenze. Pokud se domluvíme s druhou partou na vystřídání se v penzionu může cena klesnout o jednu dopravu tam a zpět!

Nejspíše to bude náš poslední zimní zájezd na Vysočinu, tak neváhejte! Zájezd není určen jen pro Dotuháky, ale pro všechny turisty z Mýta i Chocně!

Můžete sebou přibalit i vaše partnery, pokud o to budou stát! Jako vždy zaručuji pěkné ubytování, výborné jídlo a príma partu! Co víc si člověk může přát? Pokud bude malý zájem tak zájezd zruším!

Prosím tedy o vaše nezávazné přihlášky co nejdříve!

Jan Dostál vedoucí zájezdu 739584363

3

logo Vysoké Mýto
s podporou města Vysoké Mýto